Касияс: Заслужаваме да сме на полуфинал

09 април 2014, 12:23 часа • 5620 прочитания

Допуснахме много грешки и трябва да бъдем по-фокусирани в полуфиналите. Ще ни струва скъпо, ако грешим и там така, както в реванша с Борусия (Дортмунд). Това заяви стражът на Реал (Мадрид) Икер Касияс след загубата с 0:2 от германския тим в четвъртфиналния мач в Шампионска лига.

Касияс получи два гола, но с няколко изключителни намеси предотврати трето попадение в своята мрежа и дпопринесе значително за класирането на своя тим на полуфинал в турнира. С намесите си испанският национал доказа, че заслужава да бъде първи избор на треньора Карло Анчелоти и в срещите от Примера дивисион, където доверие обаче продължава да се гласува на Диего Лопес.

Всички ние трябва да бъдем много внимателни. Получихме два гола през първото полувреме, първият след голяма грешка, вторият заради загубена топка в средата на терена. Във фаза атака не реализирахме и дузпа… Тази вечер се мъчихме, но цялостно погледнати смятам, че заслужавахме да попаднем сред най-добрите четири отбора, допълни Касияс.