Бивш страж на Левски безпомощен срещу Роналдо и Ал Насър (ВИДЕО)

05 април 2023, 00:28 часа • 3692 прочитания

Петкратният носител на "Златната топка" Кристиано Роналдо изигра пореден силен мач за клубния си Ал Насър при разгром над Ал Адал с 0:5 като гост в мач от 22-ия кръг на елитното първенство на Саудитска Арабия. А на противниковата врата бе бивш страж на Левски - Милан Миятович.

Кристиано откри резултата с гол от дузпа в 40-ата минута. Миятович усети ъгъла, в който ще стреля португалецът, но ударът бе твърде силен и не му остави шанс да се намеси. В 55-ата минута Андерсон Талиска удвои аванса на Ал Насър с второ попадение.

В средата на втората част Талиска асистира за Роналдо, който отбеляза втория си гол в мача. Португалецът отправи мощен удар по диагонала, при който Миятович отново нямаше как да се намеси. До края не срещата Талиска добави още един гол, както и Айман Яхия.

В класирането Ал Насър е втори с 52 точки - на пункт зад лидера Ал Итихад. Ал Адал остава на предпоследното място със 17 точки.