"Златната" резерва Влахович измъкна Сърбия в Черна гора (ВИДЕО)

27 март 2023, 23:59 часа • 1981 прочитания

Националният отбор на Сърбия успя да победи Черна гора с 0:2 като гост във втори мач от квалификациите за Евро 2024. В "златен" коз за сърбите се оказа нападателят на Ювентус Душан Влахович, който влезе от пейката и отбеляза и двата гола за победата.

Първото полувреме на стадион "Под Горицом" в Подгорица не предложи попадения, но след почивката Драган Стойкович извърши две промени. Една от тях бе включването на Влахович, който успя да се разпише в 78-ата минута на срещата.

Дълбоко в добавеното време на мача Влахович отбеляза и още един гол, за да донесе втора поредна победа на сръбския тим в квалификациите. Така тимът остава лидер в групата с 6 точки - с три пред Унгария, която прегази България (ВИДЕО) в първия си мач.