Без голове между Ботев Пловдив и Локомотив София в първия мач за годината

10 февруари 2023, 20:47 часа • 1430 прочитания

Ботев Пловдив и Локомотив София не успяха да се победят и завършиха 0:0 в първия мач от 19-ия кръг на Първа лига. Това бе и първа среща в елита след подновяването на сезона през тази година.

Второто полувреме на футболната среща в Коматево започна с 50 минути закъснение заради спиране на тока на стадиона. В игра за домакините са завърна Тодор Неделев. Това бе първият му официален мач след отсъствие от 8 месеца заради тежката травма на главата, която получи през юни миналата година при катастрофата на националния отбор на България в грузинската столица Тбилиси.

Преди срещата с екип на "жълто-черните" беше награден легендарният им бранител Вангел Делев. Той е изиграл над 300 мача за тима и е шампион на България с него през 1967 г. Двубоят започна с атаки към двете врати.