Леверкузен надви Милан, Интер размаза Цървена Звезда в Шампионска лига (ВИДЕО)

01 октомври 2024, 23:55 часа • 580 прочитания

Байер Леверкузен постигна ценен успех над Милан с минималното 1:0 в сблъсък от втория кръг на основната схема на Шампионската лига. Единственото попадение в срещата реализира Виктор Бонифейс в 51-вата минута. Друг негов гол през първата част бе отменен заради засада.

Леверкузен устиска победата срещу Милан

Тимът на Шаби Алонсо имаше превъзходство над „росонерите“ в голям период от мача, но в заключителните 20 минути едва оцеля. Капитанът на италианския гранд Тео Ернандес дори бе на косъм да изравни, но гредата го спря. "Аспирините" събраха 6 пункта, докато Милан е 0 точки.

ОЩЕ ОТ ШАМПИОНСКА ЛИГА: Манчестър Сити се забавлява в Шампионска лига! Странен гол на Арсенал закопа ПСЖ (ВИДЕО)

Интер громи

В същото време Интер размаза Цървена звезда с 4:0 на "Джузепе Меаца". Хакан Чалханоолу от пряк свободен удар, Марко Арнаутович, Лаутаро Мартинес и Меди Тареми от дузпа бяха точни за "нерадзурите". Те вече имат 4 точки след нулевото реми с Манчестър Сити в миналия кръг. Сърбите остава без пункт в своя актив.

ОЩЕ ОТ ШАМПИОНСКА ЛИГА: 5 разгрома за една вечер! Новият формат в Шампионска лига в пълния му блясък (РЕЗУЛТАТИ)