Обрат на "Олд Трафорд" върна Манчестър Юнайтед към победите в Англия (резултати)

19 октомври 2024, 19:21 часа • 518 прочитания

Английският гранд Манчестър Юнайтед се завърна към победите във Висшата лига. След три мача без успех "червените дяволи" записаха победа над Брентфорд с 2:1 като домакин на "Олд Трафорд" след обрат в среща от осмия кръг на английското първенство.

Манчестър Юнайтед победи Брентфорд във Висшата лига

Итън Пинок вкара за Брентфорд дълбоко в добавеното време на първото полувреме, но Юнайтед стигна до обрат в началото на втората част. Първо Алехандро Гарначо се разписа в 47-ата минута, а Расмус Хойлунд вкара втори гол в 62-ата минута.

Манчестър Юнайтед

Юнайтед не бе напълно убедителен в играта си, но все пак стигна до трета победа през сезона, за да стигне до 10-ото място в класирането с 11 точки. По-рано през деня победа записа и Тотнъм, и то с разгром, а ето и останалите резултати от кръга във Висшата лига:

• Испуич 0:2 Евертън
  • Нюкасъл 0:1 Брайтън
  • Саутхямптън 2:3 Лестър
  • Фулъм 1:3 Астън Вила

Още спортни новини четете в Actualno.com!