Новини за Димитър Кутровски

• Kутровски отпадна в първи кръг в Мексико
    Kутровски отпадна в първи кръг в Мексико
    Националът за Купа "Дейвис" Димитър Кутровски отпадна в първия кръг на чалънджъра с награден фонд 40 000 долара в Сан Луис Потоси (Мексико).
    Тенис
  • Kутровски оформи крайното 4-1 за България срещу Гърция
    Kутровски оформи крайното 4-1 за България срещу Гърция
    Димитър Кутровски победи Хараламбос Капоянис в заключителния пети мач от двубоя Гърция - България в Атина, който беше за оставане във втора група на Евро-африканската зона на Купа "Дейвис".
    Тенис
  • Кутровски се бори мъжки, но загуби с 2:3 от Ниеминен
    Кутровски се бори мъжки, но загуби с 2:3 от Ниеминен
    В изключителна драма се превърна решаващия мач между първите ракети на България и Финландия, но в крайна сметка далеч по-опитния Ярко Ниеминен успя да измъкне победата срещу Димитър Кутровски с 3:2 сета (4:6, 6:1, 2:6, 6:4, 6:3) и така загубихме за втори пореден път срещу скандинавците за Купа Дейвис.
    Тенис
  • Загубихме ключовия двубой на двойки с Финландия
    Загубихме ключовия двубой на двойки с Финландия
    Отборът на България загуби ключовият мач на двойки в сблъсъка с Финландия от Купа Дейвис с 3:1 сета (3:6, 2:6, 6:3, 2:6) и така шансовете ни да продължим във втори кръг на втора Евро-африканска зона не изглеждат много добри.
    Тенис
  • Дими Кутровски върна България в битката с Финландия за Купа Дейвис
    Дими Кутровски върна България в битката с Финландия за Купа Дейвис
    След като в първия мач за деня от сблъсъка между Финландия и България за Купа Дейвис Александър Лазов загуби от първата ракета на Финландия Ярко Ниеминен, във втората среща нашата първа ракета Димитър Кутровски успя да ни върне в играта.
    Тенис
  • Ново начало за Димитър Кутровски
    Ново начало за Димитър Кутровски
    Бившата втора ракета на България при мъжете Димитър Кутровски се завърна в България, за да започне участието си в най-ниската категория турнири на професионалния тенис - Фючърс, пише БГНЕС.
    Общество
  • Димитър Кутровски наказан за 2 години
    Димитър Кутровски наказан за 2 години
    Втората ракета на България Димитър Кутровски бе наказан с лишаване от състезателни права за 2 години от ITF, след като даде положителна допинг проба за метилхексанамин.
    Тенис
  • Приказката за Кутровски приключи
    Приказката за Кутровски приключи
    Димитър Кутровски отпадна на четвъртфиналите на силния турнир по тенис в Сан хосе с награден фонд 531 хиляди долара. Втората ракета на България загуби от американеца Райън Харисън с 1:6, 4:6 за 62 минути игра и не успя да стане първият български тенисист в историята, който достига до полуфинал на сингъл в турнир на АТП.
    Тенис
  • Кутровски влезе в история
    Кутровски влезе в история
    Димитър Кутровски постигна нов впечатляващ успех и вече е четвъртфиналист на силния турнир в Сан Хосе с награден фонд 531 000 долара.
    Тенис
  • Новата ни тенис надежда жъне успехи
    Новата ни тенис надежда жъне успехи
    Новата тенис надежда на България Димитър Кутровски продължава да жъне успехи. След като постигна историческия за страната ни успех да има двама българи в основната схема на турнир на АТР в среща от първия кръг той победи в много оспорван мач квалификанта от САЩ Денис Лайола с 6:7 (7), 6:3, 7:6 (3) след 2 часа и 5 минути игра.
  • Исторически успех за българския тенис
    Исторически успех за българския тенис
    Втората ракета на България Димитър Кутровски постигна една от най-важните победи в кариерата си. Тази нощ той разгроми с 6:2, 6:0 словенеца Лукаш Грегорш и преодоля квалификациите на турнира в Сан Хосе, предаде КРОСС.