Треньорска смяна спря Десподов за хеттрик при разгром в Гърция (ВИДЕО)

21 януари 2024, 18:21 часа • 4078 прочитания

Най-добрият български футболист Кирил Десподов изигра нов силен мач за клубния си ПАОК, отбелязвайки два гола при победата над Волос с 5:1 като гост в среща от 19-ия кръг на гръцкото първенство. Бившият футболист на Лудогорец можеше да вкара и хеттрик, но бе сменен в средата на второто полувреме.

Десподов вкара два гола срещу Волос

Десподов откри резултата в 22-ата минута, а Мург удвои в края на първата част. След почивката националът на България вкара още един гол в 51' след асистенция на Мург. В 58' Делетич върна един гол за домакините. Десетина минути по-късно треньорът Разван Луческу прецени да извади Десподов от игра.

Предстои сблъсък за първото място срещу Панатинайкос

До края на мача Тайсон и Цимс добавиха по още един гол за ПАОК. Смяната на Десподов вероятно е свързана и с предстоящия мач на ПАОК срещу Панатинайкос. Дербито ще бъде пряк сблъсък за първото място в елита на Гърция. Силните изяви на българина в Гърция не остават незабелязани и наскоро Десподов получи голямо признание.