Новини за Юсеин Болт

• Юсеин Болт загуби в Рим с 10 хилядни от секундата
    Юсеин Болт загуби в Рим с 10 хилядни от секундата
    Олимпийският шампион Юсеин Болт изненадващо загуби старта на 100 метра на турнира от Диамантената лига в Рим миналата вечер, след като бе изпреварен от Джъстин Гатлин с 10 хилядни от секундата, предаде БГНЕС.
    Общество
  • Светкавицата чупи рекорди
    Светкавицата чупи рекорди
    Олимпийският шампион Юсейн Болт постигна най-добър резултат в света за сезона на 100 метра, след като финишира за 9.76 секунди на турнира от Диамантената лига по лека атлетика в италианската столица Рим.