Пенев: Целта от мача с Беларус е да ставаме по-добри
    "Искам да подобрим играта си и да затвърдим добрите изяви, които показахме в миналата кампания", обяви националният селекционер Любослав Пенев на пресконференцията преди утрешната контрола с Беларус, предаде БГНЕС.
  • Първа загуба за Белгия тази година
    Първа загуба за Белгия тази година
    Белгия записа първа загуба за 2013 година след като снощи загуби с 0:2 в Брюксел от Колумбия. Кристиан Бентеке от отбора на домакините пропиля куп удобни голови възможности преди звездата на южноамериканците Радамел Фалкао да изведе гостите напред в резултата в 51-та минута.