Юноша на Манчестър Юнайтед и гредите отчаяха "червените дяволи" (ВИДЕО)

21 септември 2024, 21:25 часа • 611 прочитания

Манчестър Юнайтед допусна грешна стъпка във Висшата лига. Отборът на Ерик тен Хаг завърши 0:0 срещу Кристъл Палас в двубой от петия кръг на английското първенство. На "Селхърст Парк" юношата на "червените дяволи" Дийн Хендерсън направи невероятен мач и спаси много положения, с което отчая гостите.

В една от най-чистите ситуации пък Алехандро Гарначо и Бруно Фернандеш последователно уцелиха греди. Така Юнайтед вече има 7 точки, които отреждат 11-о място във временното класиране. "Орлите" пък са 16-и с 3 пункта.

ОЩЕ ОТ ВИСШАТА ЛИГА: Ливърпул си свърши работата за полувреме, Тотнъм с втора победа във Висшата лига (ВИДЕО)

Юнайтед се спука да пропуска и се издъни

Възпитаниците на Тен Хаг стартираха много силно срещата. Хендерсън блесна в първите минути, за да отрази ударите на Де Лихт, Гарначо, Зиркзее и Лисандро Мартинес. В средата на първото полувреме Далот центрира към Гарначо, чийто изстрел се спря върху напречния стълб. Топката попадна във Фернандеш, който уцели същата греда.

Футболистите на Кристъл Палас заиграха значително по-добре след почивката. Андре Онана блесна с феноменално двойно спасяване в 65-ата минута, за да отчая Нкетия и Сар. Малко по-късно Езе пропиля прекрасен шанс.

ОЩЕ ОТ ВИСШАТА ЛИГА: Челси размаза Уест Хям в лондонско дерби, Джаксън пак бележи във Висшата лига (ВИДЕО)