Кошмарен мач за Юнайтед! Тотнъм направи "Олд Трафорд" ад за "червените дяволи" (ВИДЕО)

29 септември 2024, 20:28 часа • 541 прочитания

Манчестър Юнайтед изигра кошмарен мач и не победи в трети пореден двубой. "Червените дяволи" бяха разгромени от Тотнъм с 0:3 на “Олд Трафорд” в дерби от шестия кръг на Висшата лига. Бренън Джонсън откри резултата едва в третата минута, а малко преди почивката Бруно Фернандеш бе изгонен с директен червен картон.

През втората част Деян Кулушевски и Доминик Соланке също се разписаха. Така отборът на Ерик Тен Хаг остана на 12-ата позиция със седем точки. "Шпорите" пък зарадваха своите фенове с представянето си и се изкачиха до осмото място с 10 пункта.

ОЩЕ: След поредната издънка: Наближава ли краят на Тен Хаг в Манчестър Юнайтед?

Манчестър Юнайтед

Тотнъм размаза Манчестър Юнайтед

Двубоят стартира във високо темпо. В третата минута Мики Ван де Вен направи фантастичен пробив и мина "на слалом" през футболистите на Юнайтед. Крайният бранител успя и да подаде на Джонсън, който нямаше как да сбърка на празна врата. Гостите определено бяха по-добрият тим на терена. Онана спаси няколко техни изстрела, а освен това Джонсън уцели греда.

Юнайтед също пропусна, но Тотнъм беше много по-активен

Зиркзее и Рашфорд пък пропуснаха за "червените дяволи", чиято най-изгодна възможност дойде в 37-ата минута, когато Гарначо уцели страничния стълб. Вернен изтърва сам срещу Онана, преди в 42-рата минута Фернандеш да фаулира Мадисън и да получи червен картон. В началото на втората част Тотнъм се възползва от численото преимущество чрез Кулушевски. Опасни положения имаше и пред двете врати, ала в 77-ата минута Доминик Соланке сложи точка на спора.

В МИНАЛИЯ КРЪГ: Юноша на Манчестър Юнайтед и гредите отчаяха "червените дяволи" (ВИДЕО)