Кирил Десподов влезе в игра, центрира и ПАОК стигна до равенство в Шампионска лига

06 август 2024, 22:34 часа • 1066 прочитания

Кирил Десподов се появи като резерва и имаше основен принос за равенството на ПАОК срещу Малмьо в първи двубой от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Българският национал влезе на терена в 73-тата минута, а 120 секунди по-късно след негово центриране "черно-белите" изравниха за крайното 2:2.

Изпълнение на Десподов остави ПАОК в играта

Понтус Янсон даде аванс на домакините в 28-ата минута, но преди края на първото полувреме Тайсон изравни за гръцкия гранд. Малмьо поведе отново в 67-ата минута чрез Себастиан Нанаси. Десподов замени Живкович и центрира от корнер четвърт час преди да изтече редовното време. Абдул Рахман Баба се озова на точното място и отбеляза за 2:2.

ОЩЕ: Треньорът на Лудогорец се оплака от съдийски решения в Шампионска лига (ВИДЕО)

ПАОК

До края на сблъсъка чистите голови положения липсваха, а двата тима оставиха интригата за реванша на "Тумба" в Солун, който е на 13 август от 20:30 часа. Малко по-рано Лудогорец надхитри Карабах в Азербайджан! (ВИДЕО и подробности вижте в линка).