Филип Кръстев вкара шедьовър, но отборът му бе размазан от Фейенорд (ВИДЕО)

18 август 2024, 18:00 часа • 1433 прочитания

Българският национал Филип Кръстев реализира шедьовър в двубой от втория кръг на нидерландското първенство. Изключително красивото попадение на креативния халф обаче се оказа почетно за Цволе при поражението у дома с 1:5 от Фейенорд.

Филип Кръстев обра овациите в Нидерландия

Игор Пайшао откри резултата за гостите едва в четвъртата минута. Ротердамци се оттеглиха само с гол аванс на почивката, но през второто полувреме избухнаха. Калвин Стенгс удвои аванса на отбора си в 46-ата минута, а малко по-късно Давид Ханко на практика сложи точка на спора. В рамките на 180 секунди пък (между 68-а и 71-ва минута) Сантяго Хименес заби две попадения.

ОЩЕ: Мъри не се даде на Моуриньо: Гьозтепе измъкна точка от Фенербахче в 95-ата минута (ВИДЕО)

Миг гениалност от Фуфу

В заключителните моменти преди да изтече редовното време блесна геният на Кръстев. Българинът, който изигра цял мач и беше получил жълт картон, стреля от воле извън наказателното поле и матира съперниковия вратар. Въпреки шедьовъра Цволе допусна второ поредно поражение.

ОЩЕ: Въпреки шумната "синя" агитка: Лудогорец излъга Левски с рикошет в края (ВИДЕО)