Черноморец с убедителна победа и по-спокоен реванш

13 ноември 2013, 17:56 часа • 17303 прочитания

"Черноморец" е на крачка от класиране за четвъртфиналите в турнира за Купата на България. В първи мач от осминафиналите бургазлии победиха с 3:1 като гости "Монтана" и на собствен терен ще имат лесна задача да довършат започнатото.

Гостите започнаха по-добре срещата и още в 14-ата минута откриха резултата. Голът вкара Милчо Ангелов, а въпреки опитите на домакините да се върнат бързо в мача, полувремето завърши с преднина за "Черноморец".

Картинката се повтори и през втората част. Малко след началото й бургазлии вкараха втори гол чрез Петър Атанасов, а Амари Наджип сложи край на интригата с гол в 58-ата минута. До края "Черноморец" трябваше само да поддържа резултата, а домакините все пак стигнаха до почетен гол след попадение на Мирослав Антонов в добавеното време, пише football24.bg.