Черно море и Апоел не се победиха в Ловеч, Иса направи голям пропуск (ВИДЕО)

25 юли 2024, 21:52 часа • 1749 прочитания

Черно море и Апоел Беер Шева завършиха 0:0 на градския стадион в Ловеч в първи двубой от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Символичните домакини от Израел уцелиха греда рано-рано в сблъсъка, а Исмаил Иса се отчете с голям пропуск за "моряците" през второто полувреме.

Черно море и Апоел ще решават всичко в реванша

Възпитаниците на Ран Козух започнаха много силно срещата. Още в първата минута Пламен Илиев трябваше да демонстрира своите умения, за да избие мощен шут. Топката обаче се озова в Тургеман, който уцели левия страничен стълб. Символичните домакини бяха по-активният тим, но така и не стигнаха до 100%-ова голова възможност.

ОЩЕ: ЦСКА отмъква втори национал на България от Черно море?

ВАР-ът на Actualno

Исмаил Иса пропусна сам срещу вратаря

В 40-ата минута "моряците" не оползотвориха шанс за контраатака, а малко по-късно нескопосано поемане на Иса провали хубаво нападение. В първия четвърт час след почивката двата отбора си размениха по един удар. В 68-ата минута Черно море създаде най-чистото си положение. Калкан изведе Иса сам срещу съперниковия страж. Опитният нападател обаче не успя да преодолее вратаря.

До края на мача момчетата на Илиан Илиев отправиха няколко изстрела от дистанция, които не доведоха до нищо по-сериозно. Така "моряците" и Апоел ще решат всичко в реванша на 1 август.

ОЩЕ: Чехи или литовци на пътя на Черно море, ако варненци отстранят Апоел Беер Шева