Вратарят на Кот д'Ивоар опасе тревата след гола

25 юни 2014, 02:51 часа • 22613 прочитания

Вратарят на Кот д'Ивоар Бубакар Бари опасе тревата на терена след изравнителния гол, който Вилфред Бони вкара на мача с Гърция. "Слоновете" загубиха съвсем злощастно от елините с 1:2 и отпаднаха от световното първенство още в груповата фаза. Футболистите на Кот д'Ивоар бяха здраво порязани от съдията на мача Карлос Вера, който свирна дузпа в тяхна вреда в третата минута от допълнителното време след редовните 90. Опитният Йоргос Самарас пък не сгреши и прати Гърция на 1/8-финал.

Елините поведоха още в 42-ата минута, а в 74-ата Вилфред Бони изравни. Равенството класираше "слоновете" за директните елиминации на Мондиала. По този повод вратарят Бубакар Бари изрази огромната си радост от гола, като отскубна чим от терена и го захапа. А след това позира с ококорени очи и трева в устата през мрежата на вратата си пред камерите и фотоапаратите, без да предполага какво ще му се случи в 93-ата минута на мача.