Късметът на Холандия взриви социалните мрежи

30 юни 2014, 09:37 часа • 14569 прочитания

Петминутното класиране на Холандия на четвъртфинал взриви социалните мрежи. Лалетата губеха с 0:1 в 87-та минута от Мексико на осминафинала във Форталеза. Мексикански фенове побързаха да осмеят холандския полузащитник Арен Робен.

В мрежата се завъртя снимка за склонността на футболиста, гмуркането от високо, обикновенно за дузпа. Той е известен с индивидуалната си игра. Радостта и безумията, на които е способен холандецът феновете ги визуализираха с фразата:  "Не разчитайте на моята интелигентност.

"Обикновено аз изпълнявам дузпите, но Хунтелаар беше по-свеж. Той заслужаваше да бие дузпата", каза още Робен.  " Робен, добре дошъл в клуба", приветства го Неймар.

Очоа блесна отново, но това не беше достатъчно, за да се избегне елиминирането мексиканците. Феновете го сравняват с момиче. Не могат да простят на вратаря, че пусна два гола, които разплакаха Мексико.

Шумът започва, когато Хунтелаар вкарва победния гол. Снимка на мексикански играчи след поражението в Холандия.