Левски измъкна победата срещу Сараево

20 юли 2012, 13:28 часа • 10709 прочитания

Отборът на Левски постигна много трудна победа с 1:0 срещу босненския ФК Сараево в мач от втория предварителен кръг на Лига Европа на стадион „Георги Аспарухов” в София. На стадиона имаше около 15 000 привърженици, които подкрепяха през целия мач новия отбор и треньор на Левски. Точен за „сините” бе резервата Симеон Райков в 72-та минута, след като излезе сам срещу вратаря на босненците и въпреки намесата на защитниците успя да отбележи гол.

Ясно се видя обаче, че играчите на Илиан Илиев не са в оптималната си форма и все още не са постигнали синхрон помежду си. Въпреки това те създадоха няколко хубави атаки и имаха възможност да отбележат още един гол. Завърналият се в Левски и капитан на отбора Станислав Ангелов показа много добра игра и беше един от най-дейните на терена. Първи мач за Левски направи и новото попълнение от Евертън португалецът Жоао Силва, който влезе в 81-та минута на мястото на Марсиньо.