Специална изненада зарадва европейската ни шампионка (ВИДЕО)

29 ноември 2020, 11:44 часа • 11091 прочитания

Европейската шампионка при девойките на лента Стиляна Николова получи невероятна изненада. Нейният брат Денис и изпрати огромен букет от бели рози със специално посвещение.

Златното ни момиче преливаше от щастие!

Припомняме, че България спечели пълен комплект медали - златен, сребърен и бронзов, на финалите на отделните уреди при девойките на eвропейското първенство по художествена гимнастика в Киев (Украйна).

Стиляна Николова завоюва златно отличие на лента, след като изигра страхотно съчетание и получи оценка 21,550 точки. Тя стана и втора на финала на топка с 22,700 точки.

Това е първа европейска титла за България след 25-годишна пауза. За последно през 1995 година Теодора Александрова спечели европейското злато в многобоя и във финала на обръч.

Голямото постижение беше гарнирано и с трогателен жест на малките ни гимнастички.

Те посветиха успеха си на лекарите, които продължават битката с пандемията в страната ни. Вижте емоционалното им обръщение в този материал.