Меси блести за Интер Маями срещу Филип Кръстев и ФК Лос Анджелис (ВИДЕО)

04 септември 2023, 12:18 часа • 2602 прочитания

Суперзвездата на Интер Маями Лионел Меси бе с основна заслуга за победата на неговия тим с 3:1 над ФК Лос Анджелис в мач от редовния сезон на Мейджър Лийг Сокър. Българският национал Филип Кръстев започна срещата като резерва за калифорнийци, но се появи в игра малко преди края на двубоя.

Меси бе с основна заслуга за победата

Интер Маями започна мача по отличен начин и поведе още в 14-ата минута с попадение на Факундо Фариас. В началото на второто полувреме Лионел Меси намери по отличен начин бившия си съотборник в Барселона Жорди Алба, който матира стража на ФК Лос Анджелис за 2:0.

Филип Кръстев се появи в игра в края на мача

Десетина минути преди края на редовното време Филип Кръстев се появи в игра за своя тим, но не успя да го спаси от поражение. В 83-ата минута Интер Маями реализира трето попадение. След асистенция на Меси, Леонардо Кампаня се озова на добра позиция и реализира. В 90-ата минута ФК Лос Анджелис вкара почетен гол. Той бе дело на Раян Холингсхед, който с глава оформи крайното 3:1.

Преди дни Лионел Меси спечели първи трофей с Интер Маями и подобри смайващ рекорд.