Кристиано Роналдо вкара трети гол за седем дни, Ал Насър се класира напред (ВИДЕО)

21 февруари 2024, 23:18 часа • 3078 прочитания

Суперзвездата на световния футбол Кристиано Роналдо отбеляза третото си попадение за седем дни при успеха на Ал Насър с 2:0 над Ал Фейха в двубоя реванш от 1/8-финалите на Азиатската шампионска лига. В първия мач преди седмица "жълто-сините" надвиха съперника си с минималното 1:0, а точен отново бе португалският нападател.

Португалците Роналдо и Отавио бележат за Ал Насър два мача поред

Между двете срещи от надпреварата Роналдо се разписа и в Саудитското първенство срещу Ал Фатех, когато откри резултата в 17-ата минута. Въпреки че инкасираха гол, "шейховете" се поздравиха с трите точки, тъй като Отавио реализира за крайното 2:1.

ОЩЕ: След разгрома над Меси: При завръщането на Роналдо Ал Насър загуби безславно (ВИДЕО)

Дните до Евро

Гол на Роналдо бе отменен заради засада

Именно 29-годишният португалец зададе тон за класирането на Ал Насър напред в Азиатската шампионска лига. Халфът вкара в 17-ата минута. В началото на второто полувреме попадение на Кристиано Роналдо беше отменено заради засада. 4 минути преди да изтече редовното време обаче нямаше какво да спре 5-кратния носител на "Златната топка".

Кристиано наказа грешка на съперника

Португалецът получи добър пас зад противниковата отбрана. Стражът на гостите допусна груба грешка, която остави нападателя сам пред опразнената врата, а той завърши хладнокръвно. В следващият кръг на турнира "жълто-сините" ще премерят сили с Ал Аин от ОАЕ, който по пътя си отстрани узбекистанския Насаф (Карши) с общ резултат 2:1 (0:0 2:1).

ОЩЕ: Отборът на Роналдо писа отличен 6 на тима на Меси, меле и шедьовър в дербито (ВИДЕО)