"Кошмар" на Барселона му отне нови ценни точки в Мадрид (ВИДЕО)

25 ноември 2023, 17:33 часа • 3229 прочитания

Испанският колос Барселона не успя да победи Райо Валекано, завършвайки при резултат 1:1 в Мадрид в среща от 14-ия кръг на Ла Лига. Каталунците дори можеха да загубят срещата, след като изоставаха в резултата до заключителните 10 минути на мача.

Барселона отново не успя да победи Райо Валекано

В 39-ата минута Унай Лопес успя да открие резултата за Райо Валекано. След това Барселона контролираше топката повече, но трудно създаваше положения пред противниковата врата. В 82-ата минута "лос кулес" стигна до изравнително попадение след автогол на Флориан Лежюн.

Каталунците остават зад Реал Мадрид

Така Барселона взе точка от визитата си на Валекано, като пропусна да победи този съперник в пети пореден шампионатен двубой. Каталунците нямат победа над Райо Валекано в първенството от 2019-а. В класирането Барселона е трети с 31 точки - на три от лидера Жирона и на една от втория Реал Мадрид, като е с мач повече.

Още спортни новини четете в Actualno.com!