Испания громи за 30 минути, Роналдо няма спирка: Резултати от квалификациите за Евро 2024 (ВИДЕО)

17 ноември 2023, 00:05 часа • 17269 прочитания

Испания се разправи с Кипър за 30 минути при гостуването си в Лимасол и постигна комфортна победа с 3:1. "Ла Роха" поведе чрез Ламине Ямал в самото начало. В средата на първото полувреме Микел Аярсабал и Хоселу също се разписаха. Резервата Костас Пилеас отбеляза почетно попадение за домакините в 75-ата минута.

Ронадло не спира да бележи

Кристиано Роналдо не спира да бележи. Нападателят вкара за националния отбор на Португалия на старта на втората част при успеха с 2:0 над Лихтенщайн като гост. В 57-ата минута Жоао Кансело удвои аванса на на своя тим.

ОЩЕ: Полицейски произвол в София: Полицаи бият и унижават протестиращи фенове (ВИДЕО)