Хъл Сити разпиля Фулъм, Бербатов отново извън състава

28 декември 2013, 19:26 часа • 20535 прочитания

Нов провал за "Фулъм" и Мюленстийн във Висшата лига, но този път погромът бе пълен. "Хъл Сити" взе трите точки от "котиджърс" след като ги омаломощи с 6:0. Димитър Бербатов отново не игра, като това вече се случва в трети пореден двубой.

Първата част завърши без попадения, докато през второто полувреме, защитата на "Фулъм" бе разгромена. Наказателната акция за "тигрите" започна в 49-ата минута, когато след пас на Том Хъдълстоун, Ахмед Ел Мохамади откри резултата. В 60-ата минута Яник Сагбо асистира на на Роберт Коен за втория гол в двубоя. Резултатът придоби класически измерения в 63-ата минута, когато Джордж Бойд засече пас на Джейк Ливърмор. Само след още четири минути Том Хъдълстоун вкара чевтърто попадение.

Играчите на "Хъл" не приключиха и при нова опасна атака в 74-ата минута Мат Фряат вкара пети гол във вратата на злощастния страж на лондончани - Дейвид Стокдейл. Крайния резултат бе оформен в 84-ата минута, пише football24.bg.

След края на двубоя "Хъл Сити" заема 10-та позиция с 23т. актив, а "Фулъм" продължава да агонизира в зоната на изпадащите.