ЦСКА (Москва) излезе начело, Миланов пропуска мача за титлата

11 май 2014, 18:07 часа • 10337 прочитания

Отборът на ЦСКА (Москва) победи като домакин Том (Томск) с 2:0 в мач от 29-ия кръг на футболното първенство.

Ренат Сабитов в 62-ата минута си отбеляза автогол за 1:0 за ЦСКА. В 90-ата минута Сейду Думбия оформи крайното 2:0 за ЦСКА.

Георги Миланов бе титуляр за ЦСКА, като игра до 74-ата минута, когато бе заменен. Българинът получи и жълт картон в 53-ата минута и ще пропусне изключително важния мач на отбора си срещу Локомотив (Москва) заради наказание.

Живко Миланов бе титуляр за Том, като игра цял мач. Той получи жълт картон в 67-ата минута за груб фаул срещу Георги Миланов.

В 45-ата минута на мача Георги Миланов фаулира грубо Живко Миланов, като трябваше да бъде отстранен от игра, но рефера подмина нарушението.

В класирането ЦСКА поведе, изпреварвайки с точка Зенит. Локомотив (Москва) е на трето място, като изостава с две точки от ЦСКА и е с мач по-малко.