Чиро Имобиле ги почна в Турция! Бешикташ надделя в епичен трилър (ВИДЕО)

18 август 2024, 23:47 часа • 2820 прочитания

Бешикташ надделя в епичен 6-голов трилър от втория кръг на турската Суперлига. "Черно-белите" надвиха Анталяспор с 4:2 у дома и оглавиха временното класиране. Над всички в двубоя бе 34-годишният централен нападател Чиро Имобиле, който се отчете с две попадения.

Бешикташ победи тима на легенда на Фенербахче

Гостите, чийто треньор е легендата на Фенербахче Алекс де Соуза, откриха резултата преди да са изтекли и 60 секунди чрез Браян Самудио. В 13-ата минута Имобиле се възползва от асистенция на Милот Рашица, за да възстанови паритета. В средата на първото полувреме италианецът осъществи пълен обрат, засичайки пас на младата надежда Семих Кълъчсой.

ОЩЕ: Мъри не се даде на Моуриньо: Гьозтепе измъкна точка от Фенербахче в 95-ата минута (ВИДЕО)

Video edited on Kapwing

Анталяспор изравни, но "черните орли" не спряха да летят

В 51-вата минута Самудио реализира втория си гол за 2:2. Радостта на Анталяспор трая само 5 минути, преди португалският халф Рафа Силва да се разпише за 3:2. Малко по-късно Гюрай Вурал получи директен червен картон и остави гостите с човек по-малко. В добавеното време на сблъсъка Ернест Мучи оформи крайното 4:2.

ОЩЕ: Жозе Моуриньо захапа Галатасарай и предизвика скандал още след първия кръг в Турция (ВИДЕО)