Борусия Дортмунд се издъни срещу новак (ВИДЕО)

02 септември 2023, 00:24 часа • 1667 прочитания

Борусия Дортмунд отново не убеди докрай и направи второ поредно равенство в Бундеслигата, след като в миналия си двубой стигна само до хикс с Бохум. На "Сигнал Идуна Парк" "жълто-черните" завършиха 2:2 срещу новака Хайденхайм в мач от третия кръг на немския елит.

С попадения на Юлиан Брандт и Емре Джан от дузпа тимът на Един Терзич си бе осигурил комфортен аванс до 15-ата минута. Мариус Волф и Марсел Забицер можеха да оформят класиката, но изпуснаха чудесни шансове. През второто полувреме Хайденхайм показа абсолютно различно лице.

Сигналната лампичка трябваше да светне за домакините в 54-тата минута, когато гол на Патрик Майнка бе отменен. Това не се случи и малко по-късно Ерен Динкчи намали изоставането на гостите. В 82-рата минута Тим Клайндийнст изравни след изпълнение от бялата точка. В добавеното време резервата на Борусия Феликс Нмеча разтресе напречната греда - 2:2.

ОЩЕ: ПСЖ, Дортмунд, Милан и Нюкасъл в "групата на смъртта" в Шампионска лига (ПЪЛЕН ЖРЕБИЙ)