Балотели вдъхнови Милан за късен обрат

26 януари 2014, 19:34 часа • 13600 прочитания

Отборът на “Милан” спечели ценни три точки в самия край на двубоя срещу “Каляри” с резултат 2:1.

До 87-ма минута момчетата на Кларънс Зеедорф губеха с 0:1, след като домакините откриха резултата в 28-ма минута с гол на Марко Сау. Точно когато се очертаваше осма загуба за “росонерите” в Серия А през настоящата кампания, дойде моментът на Марио Балотели.

Италианският национал отбеляза страхотен гол от пряк свободен удар и възстанови равенството. Само две минути по-късно Пацини изведе “росонерите” напред  в резултата и обърна развоя на събитията, донасяйки втора победа за тима си в Серия А след идването на Зеедорф като мениджър.

По този начин “Милан” бавно пълзи нагоре в класирането на Италия, като към момента заема 9-та позиция с 28т. актив – на 28т. от лидера “Ювентус”.