Стоянович започна с победа начело на Левски

05 август 2018, 20:46 часа • 2330 прочитания

Левски записа втора победа през сезона, след като се наложи с 2:0 над Ботев (Враца) на стадиона в Монтана. Мачът беше дебютен за треньора на "сините" Славиша Стоянович и той го увенча с победа.

Столичани откриха рано - в 8', след попадение на Станислав Костов. Те контролираха играта в първата половина на полувремето, след което малко отстъпиха инициативата на съперника. Това бе още по-осезаемо след почивката, но въпреки това "сините" затвърдиха класата си и в 85' Жерсон Кабрал подпечата успеха на своя тим с красив гол.

Спечелените 3 точки в Монтана за малко направиха Левски лидер в класирането. Тимът от "Герена" събра 7 точки и чака отговора на ЦСКА, които играят с Дунав. Ботев продължава да няма спечелена точка след третия си мач в Първа лига.

Повече за победата на Левски над Ботев Враца четете в SportLive.bg.