Радуканов се надява на феърплей в плейофите

14 март 2014, 18:13 часа • 12042 прочитания

Треньорът на Славия Милен Радуканов се надява на феърплей в плейофите от "А" група. Той разкри това след победата с 5:1 над Нефтохимик в първия мач от втората седмица в 27-ия кръг.

"Мисля, че доминирахме през целия мач с желанието, с това, че искахме да играем, да движим топката. През първото полувреме пропуснахме 5-6 положения и дузпа. Мисля, че ако бяхме вкарали, нещата щяха да са по-различни, коментира Радуканов. - Казах и преди седмица – няма слаби и силни съперници, трябва да продължаваме по същия начин. Не бих казал, че имаше напрежение след пропуснатата дузпа. На всеки се случва. Трябва да следваме своя игрови план. Не съм се карал на почивката, просто обясних на играчите какво трябва да правят. Разликата е, че през първата част вкарахме 1 гол, през второто полувреме – четири. Очаквам да има феърплей в първенството. Всички отбори искат да играят футбол и само така можем да променим нещата. Ако ние вътре се съмняваме, какво остава? Няма смисъл да се нападаме взаимно, всеки трябва да си гледа в своята паничка. Дали утре ще гледам вечното дерби? Да, ще го гледам, но нямам прогноза".