Няма гол за ЦСКА, но вкара в Лигата на нациите: Играч на "армейците" блести за родината си

09 септември 2024, 23:11 часа • 2859 прочитания

Бранителят на ЦСКА Лумбард Делова успя да отбележи гол за националния отбор на Косово при разгромния успех над Кипър с 4:0 като гост в Лигата на нациите. Делова вкара първия си гол с националната фланелка, и то влизайки като резерва.

Защитник на ЦСКА блести за Косово

Защитникът, който все още няма попадение за ЦСКА, влезе на почивката на мача в Ларнака, а десет минути по-късно успя да се разпише във вратата на домакините. Той получи пас от левия фланг, а след това с диагонален удр не остави шансове на стража на Кипър.

Косово тръгна силно в мача с ранен гол от дузпа на Ведад Муриджи още в деветата минута. В средата на първата част Муриджи вкара и втори гол, а след почивката паднаха нови две попадения. Освен Делова, попадение вкара и Рахмани.