Лудогорец взе дербито с ЦСКА и гледа уверено към шеста титла

01 април 2017, 21:52 часа • 1829 прочитания

Отборът на Лудогорец постигна победа с 2:0 в дербито с ЦСКА на стадион "Българска армия" в последния мач от редовния сезон на Първа професионална лига.

И двете попадения паднаха през първата част, като Козмин Моци откри с глава след центриране от пряк свободен удар, а Джонатан Кафу удвои след бърза атака на шампионите.

И двете попадения на "зелените" обаче бяха спорни, след като имаше претенции от столичани за засада. Дори в средата на втората част дикторът на "Българска армия" обяви, че след дълго преглеждане на записите от головете, се вижда, че и двата са нередовни.

С тази победа Лудогорец продължава похода си към 6-та поредна титла и вече има в актива си 67 точки, докато ЦСКА остава трети с 46.

Всичко за дербито между ЦСКА и Лудогорец може да прочетете в Sportlive.bg.