Лудогорец спечели дербито с ЦСКА (ВИДЕО)

22 юли 2017, 23:01 часа • 4412 прочитания

Шампионът на България Лудогорец спечели първия си мач за сезон от Първа професионална лига, след като се наложи с минималното 1:0 при гостуването си на ЦСКА на "Българска армия". Единственото попадение в срещата бе дело на Мисиджан минути след началото на второто полувреме, като вратарят на "червените" Китанов допусна груба грешка и подари победата на гостите.

30' преди края на срещата за втори жълт картон бе изгонен Кевин Меркадо, който се опита да спечели дузпа за своя тим.

Това бе втори пореден мач, в който играчите на Стамен Белчев не успяват да постигнат победа, след като в първия кръг направиха 1:1 със Славия.

Всичко най-интересно за победата на Лудогорец над ЦСКА може да прочетете в Sportlive.bg.