Локо Пловдив приземи четвъртия в Румъния, Славия удари на камък с Крумовград (ВИДЕО)

04 юли 2023, 20:03 часа • 4515 прочитания

Отборът на Локомотив Пловдив успя да победи четвъртия в елита на Румъния Университатя Крайова с резултат 2:0 в третата си контролна среща, изиграна в Банско.

Локомотив Пловдив победи Университатя Крайова

Точни за "железничарите" бяха Алфа Конте в деветата минута и Георги Минчев в 88-ата. В края на първата част пък заради сдърпване бяха изгонени по един играч от двата тима, като за Локо това бе Пиер Зебли.

Университатя Крайова е четирикратен шампион на Румъния, а също така е седемкратен носител на купата на страната. Тимът се подготвя в Банско за старта на новия сезон, като игра контроли и с Ботев Пловдив и Лудогорец.

Крумовград спря Славия

По същото време се игра и друга контрола - Славия и новакът в Първа лига Крумовград не успяха да се победят след равенство 1:1. Бисер Бонев откри за Крумовград в самото начало, а Тони Тасев изравни в 33'.

По-рано днес Левски постигна трета победа в контролите (ВИДЕО), а в момента се играе и контролата на ЦСКА с Карабах.

ОЩЕ: ВАР-ът на Acutalno: ЦСКА гърми, Левски спи