Късна голова фиеста във Варна: ЦСКА 1948 оцеля срещу Спартак (ВИДЕО)

03 май 2023, 18:10 часа • 2384 прочитания

Отборите на Спартак (Варна) и ЦСКА 1948 не успяха да се победят след късна драма и зрелищно равенство 3:3 на стадион "Спартак" във Варана в мач от 29-ия кръг на efbet Лига. Домакините имаха аванс от два гола четвърт час преди края на мача, но не успяха да устискат победата.

И шестте попадения в мача паднаха през второто полувреме. Луан откри за домакините в 58-ата минута, а в 70-ата Евандро удвои аванса на Спартак. В 76-ата минута Елитон върна един гол за гостите, а в 81-ата автогол на Роберто Сиера направи резултата 2:2.

Драмата обаче тепърва предстоеше - в продължението на мача Спартак стигна до трети гол, реализиран от Евандро в 92-ата минута. Три минути по-късно националът Георги Русев вкара нов гол за ЦСКА 1948, за да оформи крайното 3:3 и да донесе точка на своя тим.

В класирането Спартак остава на последното 16-о място със 17 точки, докато ЦСКА 1948 е трети с 59 пункта. В последния кръг Спартак гостува на Черно море, а ЦСКА 1948 посреща Славия. Двата тима със сигурност ще си останат на настоящите места за плейофите.