Кобрата и Кошмара вкараха, а Хебър прекъсна лоша серия с първа победа за сезона (ВИДЕО)

01 септември 2024, 21:15 часа • 2327 прочитания

Хебър Пазарджик прекъсна кошмарната си серия от шест поредни мача без победа в Първа лига и постигна първи успех за сезона. "Гробарите" надвиха Берое с 3:1 в двубой седмия кръг на efbet Лига и вече имат 4 точки в актива, които им отреждат временното 14-о място, докато заралии заемат седмата позиция с 10 пункта.

В мач с две дузпи и два червени картона: Хебър победи Берое

Атанас Кабов откри резултата от дузпа в 11-ата минута. До почивката Франко Минго получи директен червен картон за ужасяващ удар в главата на Набил Макни и остави тима си с десет души на тереана. През второто полувреме именно фаулираният централен нападател с прякор Кобрата удвои аванса на пазарджиклии.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: След повече от месец: Крумовград най-накрая вкара гол и остави Септември с 0 точки (ВИДЕО)

ВАР-ът на Actualno

Кобрата и Кошмара вкараха

Въпреки че бе с човек по-малко, тимът на Хосе Луис Ачиари върна едно попадение. Вратарят Петър Дебърлиев удари с юмрук в лицето Ойер Сариеги, заради което главният съдия Волен Чинков посочи бялата точка. С 11-метровия наказателен удар се нагърби Сантиаго Годой - Кошмара, който не сбърка за 2:1.

Берое завърши мача с 9 души

В 86-ата минута резервата Кристиан Андонов намери друг появил се от скамейката - Олексий Збун, за да може вторият да сложи точка на спора. В добавеното време на мача Годой си изкара два бързи жълти картона и също бе изгонен от рефера.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: Спартак Варна и Левски не намериха път към гола, но остават на върха в Първа лига (ВИДЕО)