Голово шоу: Арда и Черно море си вкараха 6 гола, но не успяха да се победят (ВИДЕО)

15 юли 2023, 22:56 часа • 2864 прочитания

Отборите на Арда Кърджали и Черно море не успяха да се победят, завършвайки наравно 3:3 в първи мач от новия сезон в Първа лига. На стадион "Арена Арда" в Кърджали зрителите станаха свидетели на няколко обрата, но в крайна сметка точките бяха поделени.

Първото полувреме не предложи голово зрелище, но в края на частта гостите от Варна излязоха напред в резултата. Атанас Илиев отклони топката в наказателното поле към Матеуш Машадо, който откри резултата за "моряците".

Осем минути след подновяването на играта Арда получи дузпа, която бе реализирана от бившия играч на Левски Радослав Цонев. Само девет минути по-късно Преслав Боруков, който пък е юноша на Левски, направи обрата пълен.

В 64-ата минута Машадо успя да вкара втори гол в мача и да изравни резултата. В 79-ата Атанас Илиев отново изведе Черно море напред, разписвайки се от дузпа. В 83-ата обаче Арда получи още една дузпа, а Абубакар Тунгара вкара за 3:3.

По-рано пък Левски загуби от ЦСКА 1948 на "Герена" (ВИДЕО)