ЦСКА вкара 6 гола на ЕвроБотев и взе първи три точки за сезона (ВИДЕО)

30 юли 2017, 20:42 часа • 1235 прочитания

Отборът на ЦСКА постигна първа победа за сезона, след като се наложи като гост над Ботев Пловдив в Коматево с 2:6. Срещата бе белязана от хеттрика на Фернандо Каранга, както и от факта, че домакините играха с 9 души в продължение на близо 15'.

ЦСКА бе по-добрият тим днес и заслужено спечели трите точки, които са първи за отбора през този сезон. Ботев пък разчиташе повече на резервните си играчи, за да може да се съхранят основните футболисти за реванша с Маритимо през седмицата.

През първата част "червените" започнаха с два гола, дело на Каранга и Тиаго, а Балтанов намали преди края редовното време. През втората част Минев получи два жълти картона в рамките на една минута и остави своите с човек по-малко, като до края играчите на Стамен Белчев нямаха проблем да спечелят срещата.

Всичко най-интересно от гръмката победа на ЦСКА над Ботев Пловдив може да прочетете в Sportlive.bg.