ЦСКА с убедителна победа над чехи в Австрия

24 юни 2019, 20:15 часа • 2540 прочитания

Отборът на ЦСКА-София надигра чешкия Прибрам с 3:0 във втората си лятна проверка и първа на австрийска територия.

„Червените“ започнаха силно срещата и откриха чрез Али Соу в 11-та минута. В края на първата част Рафаел Енрике покачи на 2:0.

На почивката старши треньорът на „армейците“ Добромир Митов направи 10 промени в стартовия състав, като само едно от новите попълнения в редиците на столичани Греъм Кери остана на терена и през второто полувреме.

В игра се появиха новият бразилски страж Бусато, Жеферсон, Бодуров, Чорбаджийски, Пинто, Антов, Уот, Митков, Евандро и Фабрини.

Именно италианецът се разписа за крайното 3:0 в 79-та минута, отбелязвайки своя дебютен гол с червената фланелка.

Това бе втора поредна победа в контролите за ЦСКА след класическия успех и над Локомотив (Горна Оряховица) в Тетевен.

Следващата проверка на „армейците“ е на 27 юни от 19:00 часа българско време, а съперник на Митов и компания е унгарският Ференцварош.