Черно море надви новак за първа победа в Първа лига (ВИДЕО)

29 юли 2024, 23:12 часа • 1258 прочитания

Сребърният медалист от миналия сезон - Черно море, записа първа победа през новата кампания в Първа лига. "Моряците" надвиха новака в елита Септември София с 2:0 като домакин в среща от втория кръг на сезон 2024/25.

Черно море победи Септември

Исмаил Иса откри резултата за варненци с гол в 55-ата минута, докато Мазир Сула вкара второ попадение в 87-ата минута, за да оформи крайното 2:0. Така възпитаниците на Илиан Илиев увеличиха актива си на 4 пункта, докато Септември остава без точки в актива си.

Берое и Локомотив София не се победиха в Стара Загора

По-рано през деня отборите на Берое и Локомотив София не успяха да се победят в Стара Загора, завършвайки при равен резултат 0:0. В класирането Левски е едноличен лидер с пълен актив от шест точки - с два пункта пред преследвачите си.

ОЩЕ: Алекс Колев: Трудно е, тъй като всички отбори играят на 200% срещу Левски