България завърши наравно със Словакия в контрола

01 юни 2021, 21:40 часа • 1772 прочитания

Националната селекция на България започна с равенство серията си от контролни мачове срещу отбори, които са участници на Европейското първенство през 2020-а. В австрийското градче Рийд България завърши 1:1 срещу Словакия в здрав мач на „Йоско Арена”.
След само девет минути игра Атанас Илиев завърши атака с подаване от Кирил Десподов и вкара първия си гол с фланелката на „трикольорите”, но Ласло Бенеш в 29-ата изравни резултата в Австрия и на практика оформи крайния резултат. Предстоят контролни срещи с Русия и световният шампион Франция.