България с минимално поражение от Босна и Херцеговина в Разград

23 март 2018, 21:00 часа • 5193 прочитания

Отборът на България загуби първата си среща за 2018 година. Играчите на Петър Хубчев допуснаха минимално поражение с 1:0 от Босна и Херцеговина на "Лудогорец Арена" в Разград. Единственото попадение падна в 20', когато точен бе Кодро.

Българската атака организира много положения през първата част, но така и не успя да преодолее стража на гостите Ибрахим Шехич.

През втората част нивото на игра драстично спадна, двамата треньори направиха и куп проблеми. Най-интересното в тази част бе 2' преди края на срещата, когато Мартин Рейнов опита да вкара гол с ръка, което не остана незабелязано и халфът на Берое получи червен картон.

Всичко за загубата на България от Босна и Херцеговина може да прочетете в SportLive.bg.