Без Илиан Илиев Черно море смаза последния във Втора лига за едно полувреме

20 март 2024, 17:43 часа • 1172 прочитания

Черно море смаза последния във Втора лига отбор на Черноморец Балчик в контрола. Двубоят завърши при резултат 6:0 за „моряците“. Тимът от Варна пък бе воден от помощниците на треньора Илиан Илиев, който в момента е в Азербайджан с националния отбор и се готви за двубоите с Танзания и домакините.

Пет гола паднаха през първото полувреме

Черно море бе много по-добрият от двата отбора на терена и поведе с 5 гола още до почивката. За варненци точни бяха Едер Пашеко, Дани Мартин, Пабло Гарсия и Атанас Илиев, който се разписа на два пъти. „Моряците“ имаха и още няколко добри положения, но не успяха да се възползват.

Posted by ПФК Черно море / PFC Cherno more on Wednesday, March 20, 2024

След почивката темпото спадна

След почивката помощниците на Илиан Илиев направиха доста смени и темпото на терена логично спадна. Все пак Черно море реализира шести гол в срещата. В 51-ата минута Уеслен Жуниор бе повален в наказателното поле на Черноморец и съдията даде дузпа. Зад топката застана потърпевшият, чийто удар бе отразен от стража на съперника, но при добавката не сгреши и оформи крайното 6:0 за варненци.

Преди дни Илиан Илиев заяви, че Черно море трудно ще стане шампион като знае каква е организацията в българския футбол.