Апатичен ЦСКА излъга Арда и продължи на 1/4-финал за Купата на България

05 декември 2019, 15:47 часа • 4422 прочитания

ЦСКА се класира за 1/4-финал за Купата на България след много трудна победа срещу Арда.

"Червените" победиха с 0:1 с гол на Али Соу след малко повече от минута игра. До попадението се стигна след грешка в защитата на домакините, които изиграха много силен мач.

Арда показа, че има желание да започне двубоя, налагайки преса, но това им изигра много лоша шега.

Малко повече след минута игра домакините допуснаха голяма грешка в защита, като Гаич вместо да изчисти свали топката към Али Соу, който не сгреши на опразнена врата.

Реферът Ивайло Стоянов първо изгони човек от щаба на Стамен Белчев, а показа два червени картона и на терена. Заради разправия между Соу и Хасани покрай тъча, реферът даде директен червен картон на Соу и втори жълт на играча на домакините.

В края на мача гол на Арда беше правилно отменен заради засада.

Подробности за развитието на мача, прочетете в SportLive.bg.