Дори и с Брайънт Лейкърс загубиха от Оклахома

14 декември 2013, 12:02 часа • 19347 прочитания

Завръщането на Коби Брайънт не се оказа ползотворно за "Лос Анджелис Лейкърс", които загубиха от своя съперник от Западната конференция "Оклахома" с 97:122.

Кевин Дърант отбеляза най-много точки, 31, като записа и пет асистенции, а неговият отбор е спечелил всичките си 11 срещи у дома през този сезон.

Коби Брайънт пък завърши с 13 асистенции и едва четири отбелязани точки. Треньорът на "Лейкърс", Майк Д'Антъни, каза, че ще отнеме време на Брайънт да възвърне своята топ форма. "Той ще става все по-добър със всеки изминал мач, сигурен съм в това", коментира Д'Антъни.

През първата четвъртина "Оклахома Сити" отбеляза 38 точки, като я превърна в най-резултатната им от началото на сезона. На полувремето те водеха с 66:51, а преди последната четвърт резултатът бе 94:74 в тяхна полза.

"Те просто ни победиха", завърши Д'Антъни.